تائید
فروش مسکونیآپارتمان135 متر کیانمهر (سام لند)

135 متر کیانمهر (سام لند)

1 سال پیش در کرج

متراژ
135
ساخت
1401
اتاق
3
قیمت کل
3٬920٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
29٬037٬000 تومان
طبقه
2
تعداد واحد در طبقه
3
تعداد کل طبقات
5

〰️〰️〰️〰️〰️〰️〰️〰️〰️〰️〰️〰️
♦️مشاور شما "باقری" در زمینه فروش،رهن،اجاره آپارتمان و ویلا پاسخگوی شما عزیزان هستم♦️

♦️آدرس دفتر:⬅️فاز 6 ساماندهی،میدان سرباز،بلوار جهادخیابان ایثار،مجتمع تجاری مبنا 9،املاک ♾️سام لند♾️