تائید
فروش مسکونیآپارتمان135 متر3 خواب گاندی ویو عالی

135 متر3 خواب گاندی ویو عالی

11 ماه پیش در گاندی

متراژ
135
ساخت
1382
اتاق
3
قیمت کل
17٬900٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
132٬592٬000 تومان
طبقه
2
وضعیت واحد
بازسازی نشده
135متر سه خواب
ویو عالی و مشجر
4طبقه دو واحدی
فول امکانات
ورودی از لابی
از دو جهت نورگیر مستقیم آفتاب
سند تک برگ
بازسازی شده
ملک تخلیه اماده سکونت
قیمت قابل مذاکره با شیوه پرداختی

من پژمان هستم شما به خانه دلخواه خود میرسانم.