تائید
فروش مسکونیآپارتمان135 متری / فوق تصور/ تکواحدی / وام دار / ویو ابدی

135 متری / فوق تصور/ تکواحدی / وام دار / ویو ابدی

2 سال پیش در مشهد

متراژ
135
ساخت
1402
اتاق
3
قیمت کل
4٬950٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
36٬666٬000 تومان
طبقه
4
تعداد واحد در طبقه
1
تعداد کل طبقات
6
سلام وعرض ادب
⚜⚜ ساخت با بهترین متریال روز ⚜⚜
قابلیت 700 میلیون وام مسکن که از مبلغ کل کسر میگردد
...ملک تکواحدی رو به خیابان کم نظیر در منطقه..
..طبقه سوم و چهارم ..
..سرامیک تکسرام 80*80 نانو کالیبره..
..مشاعات و کریدورها کاملا سنگ...
..کاغذ دیواری ترک..
...لوستر و دیوارکوب...
..روشویی ها کابین..
...شیرالات گلد...
..جاکفشی و دکوارسیون ..
....پارکینگ اختصاصی....
...اسانسور 8 نفره...
⭕️قابلیت 700 میلیون وام مسکن که از مبلغ کل کسر میگردد⭕️⭕️
....کولر نصب...
..زمین 300 متری ...
...کل ساختمان دوربین مداربسته....
..تراس کاملا سنگ...
..نصبیجات کامل..
...هرسه تا خواب کمددیواری بزرگ....
...مشاعات فضاسازی شده..
..پارکینگ اختصاصی..
⏪قابلیت 600 میلیون رهن کامل ⏭
قابلیت 700 میلیون وام دارد روی خود سند

⚘⚘پیروز و سربلند باشید⚘⚘