تائید
فروش مسکونیآپارتمان135متر 3خواب فول امکانات (شخصی ساز) کوهک

135متر 3خواب فول امکانات (شخصی ساز) کوهک

1 سال پیش در تهران

متراژ
135
ساخت
1400
اتاق
3
قیمت کل
18٬600٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
137٬777٬000 تومان
طبقه
1
تعداد واحد در طبقه
تعداد کل طبقات
4
تمامی عکس ها حقیقی، متعلق به واحد
فایل شخصی
135متر سالن سرتاسر پرده خور
3خواب بزرگ (1خواب مستر)
فول امکانات(پارکینگ انباری اسانسور بالکن)
8متر حیاط خلوت اختصاصی
4طبقه 2 واحدی شخصی ساز
خوش نقشه بدون پرتی
بدون دیوار مشترک
واحد تماما روبه جنوب( نور مستقیم افتاب)
واقع در بهترین فرعی کوهک
کوچه دنج و بن بست بدون ضعف محلی
با دسترسی اسان به شریان های اصلی و امکانات رفاهی
3سال ساخت نما و مشاعات تراورتن
سند 6دانگ عرصه و اعیان (تک برگ شخصی)

بازدید با هماهنگی
داریوش املاک ماهان