تائید
فروش مسکونیآپارتمان135متر/حاشیه الهیه/تراس قابل چیدمان/دربار

135متر/حاشیه الهیه/تراس قابل چیدمان/دربار

1 سال پیش در مشهد

متراژ
135
ساخت
1401
قیمت کل
4٬090٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
30٬296٬000 تومان
طبقه
3
تعداد کل طبقات
6
سلام جوادی هستم مشاور شما سروران عزیز
((دربار رو سرچ کنید تمام آگهی هارو مشاهده کنید))
مسکن دربار بین رحمانیه 28 و 30

⭕ بهترین فرصت خرید
⭕زیر فی منطقه فقط مدت محدود
⭕به کف کف قیمت رسیده است
➖➖➖➖➖➖
فقط با توجه کنین فقط با 3میلیارد 800 صاحب همچین واحد زیبا شود
➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖
⭕اشپزخانه مدرن و نوگیر
⭕سالن پذیرایی فوق العاده بزرگ
⭕تراس بزرگ قابل چیدمان
⭕نصبیجات کامل از جمله 2 اسپیلت

✅200میلیون از مبلغ کل کسر میشود بابت سند
☑تا دیماه دست مستاجر میباشد100میلیون رهن با 15 میلیون اجاره
*****************
موارد مشابه با شرایط و لوکیشن های خوب زیاد دارم
***************************
فقط بگین چقدر خرید دارین سند اماده داریم/وام دار داریم/مستاجر با مبلغ خوب داریم که از مبلغ کل کسر بشود تا شما بتوانین خرید خوب انجام دهید
جوادی هستم امین شما سروران
مسکن دربار بین رحمانیه28و 30 جنب ایستگاه اتوبوس