ویرایش تست
بستن
جهت استفاده از تمام امکانات سامانه وارد حساب کاربری خود شوید.
ورود / عضویت
0
0
0
آگهی جدید
0
تقاضای جدید
0
تیکت
0
یاد آوری
0
چت
0
آپارتمان
135متر ط اول ث سر کانال غربی ، مسکن 5000
135متر ط اول ث سر کانال غربی ، مسکن 5000
1 سال پیش در فردیس
کپی شد
اطلاعات تماس
چت
درخواست بازدید
متراژ
135
ساخت
1386
اتاق
3
آسانسور
ندارد
قیمت کل
3٬700٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
27٬407٬000 تومان
طبقه
1
تعداد واحد در طبقه
3
تعداد کل طبقات
4
⚜️گروه مشاورین و مهندسین 5000 ⚜️
⚜️خرید مطمئن ، فروش آسان⚜️
✅️فروش آپارتمان 135 متر تاپ لوکیشن فردیس
✅️طبقه اول رو به نما نورگیرعالی
✅️سه خواب استاندارد
✅سندتک برگ آماده گرفتن وام
✴️✴️واحد فوق تخلیه بازدید آزاد کلید نزد املاک✴️✴️
⭕️سالن پرده خور/نقشه متفاوت و خوش چیدمان غرق نور
در بهترین لوکیشن فردیس کانال غربی شاخه اصلی
✅️نما مدرن ترکیبی کاملا شخصی سازی
✅️پارکینگ و انباری اختصاصی
⚜️توضیحات شنیدنی دیگر ⚜️
⭕ساختمان فوق در 4طبقه کلا 12 واحد می باشد...
⭕همسایگان محترم همگی مالک هستند...
⭕فوق العاده ساختمان آرام و بی سر و صدا...
⭕ملک دارای قدالسهم ،ارزنده ، میباشد
⭕800میلیون رهن بر عهده املاک 5000
⭕قابلیت اخذ وام 800میلیون بانک مسکن
⭕3/700 نقدینگی شما خریدار گرامی
⭕فایلهای مشابه موجود می باشد....
☎️لطفا تماس بگیرید ...؟.
آدرس دفتر :
فردیس بلوار تندرستی روبروی هایپرمی انتهای خیابان ارغوان سمت راست زیر برج البرز مسکن بزرگ 5000
کارشناس امور ملکی در منطقه فردیس:
بابایی
لطفاً هرگونه مشکل یا نقص مرتبط با آگهی را گزارش دهید
گزارش آگهی
یاداشت من
یادداشت تنها برای شما قابل دیدن است .
رضا بابایی
مشاهده پروفایل
لیست اگهی ها
ثبت امتیاز برای آگهی
پس از بررسی دقیق اطلاعات ملک، نظر خود را دربارهی مطابقت آگهی با واقعیت، عکسها، قیمتگذاری و سایر ویژگیها ثبت کنید تا به دیگران برای تصمیمگیری بهتر کمک کنید.
واقعی بودن عکس :
*
تطابق عکسها با واقعیت ملک
تطابق قیمت :
*
واقعی بودن قیمت نسبت به بازار
صحت توضیحات :