تائید
فروش مسکونیآپارتمان135متر /لوکیشن الهیه/سه خواب

135متر /لوکیشن الهیه/سه خواب

2 سال پیش در مشهد

متراژ
135
ساخت
1402
اتاق
3
قیمت کل
4٬580٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
33٬925٬000 تومان
طبقه
1
تعداد واحد در طبقه
تعداد کل طبقات
5
با سلام و عرض ادب ؛

_ جزو ب قیمت رسیده ترین فایل های اختصاصی دفتر مدرن محمد زاده

_ در بهترین لوکیشن منطقه الهیه (الهیه 27)

_ امضای کار مهندس به نام منطقه

_ مشاعات تا سقف سنگ

_ آسانسور تا بام و پارکینگ رمپ

_ مشاعات فوق العاده لاکژری

_ سیستم هواساز مرکزی با پنل اتومات

_ متریال درجه 1 و فول امکانات مستر

با کمال افتخار مشاور شما:
مهندس فرهاد پکوک.

#ضمنا واحد های ب قیمت رسیده کاسب کاری علی الخصوص تک واحدی موجود است.#