ویرایش تست
بستن
جهت استفاده از تمام امکانات سامانه وارد حساب کاربری خود شوید.
ورود / عضویت
0
0
0
آگهی جدید
0
تقاضای جدید
0
تیکت
0
یاد آوری
0
چت
0
آپارتمان
135متر2خواب مستر،کلید نخورده، برند و مارکدار
135متر2خواب مستر،کلید نخورده، برند و مارکدار
2 سال پیش در تهران
کپی شد
اطلاعات تماس
چت
درخواست بازدید
متراژ
135
ساخت
1402
قیمت کل
28٬500٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
211٬111٬000 تومان
طبقه
1
تعداد واحد در طبقه
6
تعداد کل طبقات
4
فرصت مناسب طلایی برای خریدار واقعی
سند تک برگ آماده محضر
136متر2خواب مستر
نوساز کلید نخورده
سالن مربع پرده خور
آشپزخانه نیمه فرنیش
لاندری مجزا قفسه بندی شده
متریال برند روز
فول امکانات
2پارکینگ باکس سندی
2لاین آسانسور ساسی ایتالیا
لابی و لابی من 24ساعته
کارشناس رسمی در امور ملکی:کامرانی
ثبت امتیاز برای آگهی
پس از بررسی دقیق اطلاعات ملک، نظر خود را دربارهی مطابقت آگهی با واقعیت، عکسها، قیمتگذاری و سایر ویژگیها ثبت کنید تا به دیگران برای تصمیمگیری بهتر کمک کنید.
نحوه نمایش و جذابیت متن و عکس آگهی
مایلم نظر و امتیازم به صورت ناشناس ثبت شود.
ثبت