تائید
فروش مسکونیآپارتمان135متر3خواب،2نبش،4طبقه تکواحدی،فول،بهار

135متر3خواب،2نبش،4طبقه تکواحدی،فول،بهار

1 سال پیش در کرج

متراژ
135
ساخت
1393
اتاق
3
قیمت کل
6٬000٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
44٬444٬000 تومان
طبقه
3
تعداد واحد در طبقه
1
تعداد کل طبقات
4
⚜️⚜️به نام یگانه معمار هستی ⚜️⚜️

♻️♻️♻️♻️هلدینگ بزرگ مسکن آران ♻️♻️♻️♻️

✅️دسترسی عالی به خیابان اصلی بهار و بلوارطالقانی شمالی
✅️ساختمان در یکی از بهترین کوچه های منطقه بهار
✅️ساختمان 2نبش غرق آفتاب
✅️نمای ساختمان رومی
✅️ساختمان 4طبقه تکواحدی
✅️واحد طبقه سوم
✅️مشاعات تمام سنگ
✅️آب ،برق گاز کاملا مجزا و تفکیک شده
✅️فول امکانات
✅️آسانسور گلد ایتالیایی
✅️پارکینگ سندی
✅️انباری سندی
✅️پذیرایی بزرگ قابل چیدمان رو به آفتاب پرده خور
✅️آشپزخانه بزرگ با کابینت های گلاس ترک
✅️هود گازرومیزی سینک و شیرآلات برند
✅️3خواب بزرگ با کمد دیواری جادار رو به آفتاب
✅️1خواب مستر
✅️بالکن بزرگ رو به آفتاب
✅️سیستم گرمایش پکیج
✅️سیستم سرمایش کولر آبی و گازی
✅️سقف کناف و نورپردازی
✅️کف سرامیک درجه یک 80در80
✅️سند تگ برگ

♻️♻️♻️♻️هلدینگ بزرگ مسکن آران ♻️♻️♻️♻️