تائید
فروش مسکونیآپارتمان135متردو نبش/تک واحدی/فول بازسازی/دوپارکینگ

135متردو نبش/تک واحدی/فول بازسازی/دوپارکینگ

1 سال پیش در کرج

متراژ
135
ساخت
1394
اتاق
3
قیمت کل
6٬100٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
45٬185٬000 تومان
طبقه
3
تعداد واحد در طبقه
1
تعداد کل طبقات
4
به نام یگانه معمار عالم

⚜️بهترین فرصت خرید ملک 3 خواب

⚜️135متر واحد مسکونی شیک و بازسازی شده

⚜️کوچه عریض با دسترسی فوق العاده

⚜️ساختمان تک واحدی و آرام

⚜️مشاعات تمام سنگ

⚜️4 تا پارکینگ مهمان و بدون مزاحم

⚜️آسانسور ترکیه ای با کابین بزرگ

⚜️راه پله و پاگردهای عریض

⚜️طبقه سوم و بهترین طبقه ساحتمان

⚜️درب ضد سرقت

⚜️نقشه مهندسی و قابل چیدمان

⚜️واحد دونبش و غرق در آفتاب

⚜️کف سرامیک های 80×80

⚜️ 70 متر پذیرایی پرده خورد و مربع

⚜️آشپزخانه بزرگ با کابینت های گلس شیک

⚜️3 خواب کاملا آفتابگیر با کمد دیواری های جادار

⚜️خواب مستر بزرگ و شیک

⚜️بالکن قابل چیدمان

⚜️سرمایش کولر آبی و گازی

⚜️گرمایش پکیج رادیاتور

⚜️سند تک برگ

⚜️فروشنده واقعی و تخفیف پای معامله
__________________________________________
✅️کردی مشاور و امین شما در امور ملکی
✅️تخصصی منطقه بهار و فروغی

هلدینگ بزرگ مسکن آران

داراے مدارڪ استاندارد بین المللی
       ✅ ایزو 9001 (مدیرےتکیفیت)

       ✅ ایزو 10004 (رضایتمندیمشترے)