تائید
فروش مسکونیآپارتمان135متری 3 خواب VIP الهیه / مشاعات هتلینگ

135متری 3 خواب VIP الهیه / مشاعات هتلینگ

1 سال پیش در مشهد

متراژ
135
ساخت
1403
اتاق
3
قیمت کل
8٬300٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
61٬481٬000 تومان
طبقه
4
تعداد واحد در طبقه
تعداد کل طبقات
5
سلام و عرض ادب وقتتون بخیر

صبوری ها به پایان رسید....
فروش ها باز شد .....
___________________________________________
از شما خریداران محترم دعوت می کنیم به بازدید از پروژه لوکس و مدرن در منطقه الهیه _ رحمانیه

باکیفیت ترین پروژه ساختمانی الهیه ___________

✅️روف گاردن و مدیاگاردن و
سالن بدنسازی شیشه ایی اجرا شده در بام !

✅️لابی و ورودی مجلل مبله
به همراه لابی مَن 24 ساعته مانیتورینگ
___________________________________________

✅️قابلیت رهن تا یک میلیارد و پونصد

متراژهای مختلف موجود داریم _______________
از 90 متر به بالا در این پروژه موجود است

ریوندی هستم مسکن پرند.