تائید
فروش مسکونیآپارتمان135متری/3خواب/تکواحدی/پارکینگ بدون مزاحم

135متری/3خواب/تکواحدی/پارکینگ بدون مزاحم

2 سال پیش در مشهد

متراژ
135
ساخت
1402
اتاق
3
قیمت کل
2٬730٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
20٬222٬000 تومان
طبقه
2
تعداد واحد در طبقه
1
تعداد کل طبقات
5
❇️ باسلام
❇️ دفتر سرمایه گزاری املاک بزرگ خاتونی

✅ بازدید = پسند 100٪

✅ آپارتمان 135 متری
✅ تکواحدی
✅ 3 خواب
✅ پارکینگ بدون مزاحم
✅ نور گیر فوق العاده
✅ تراس کاربردی
✅ انباری کاربردی
✅ نما سنگ کلاسیک
✅ زیر فی منطقه
✅ بازدید آزاد ( کلید موجود)
✅ جهت کسب اطلاعات بیشتر و هماهنگی جهت بازدید لطفا تماس بگیرید ( چت پاسخگو نیستم)
❇️ مشاور شما : جلال آری
❇️ با افتخار درخدمتم