تائید
فروش مسکونیآپارتمان135متری/دوتا پارکینگ/شاخه اصلی /شمالی نما

135متری/دوتا پارکینگ/شاخه اصلی /شمالی نما

2 سال پیش در فردیس

متراژ
135
ساخت
1402
قیمت کل
5٬000٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
37٬037٬000 تومان
طبقه
1
تعداد واحد در طبقه
3
تعداد کل طبقات
15
✨با دقت بیشتری این پیام را بخونید✨

✅135متر
✅دو پارکینگ سندی
✅شمالی رو به نمای ساختمان
✅طبقه اول
✅2خواب
✅فول تجهیزات
✅سیستم گرمایشی داکت اسپلیت
✅سیستم سرمایشی داکت اسپلیت
✅تامین کننده آبگرم پکیج
✅کابینت ممبران درجه یک
✅حمام عمومی و حمام مستر
✅پذیرایی 70متری قابلیت هر نوع چیدمان
✅قاب کاری پذیرایی
✅بالکن بسیار بزرگ قابل چیدمان
✅نورگیر که قابلیت استفاده بالکن را دارد
✅نمای بسیار شیک تمام رومی و نورپردازی عالی

✨10درصد از مبلغ کل جهت سند کسر میشود✨
✨قابلیت رهن تا مبلغ 800میلیون به عهده املاک ملت✨

آدرس واحد: بین فلکه چهارم و پنجم

آدرس دفتر: بلوار امام رضا(فضای سبز) انتهای خیابان 23جدید روبروی پیست اسکیت پارک شهدا

ارادتمند شما
منصور بزرگی