ویرایش تست
بستن
جهت استفاده از تمام امکانات سامانه وارد حساب کاربری خود شوید.
ورود / عضویت
0
0
0
آگهی جدید
0
تقاضای جدید
0
تیکت
0
یاد آوری
0
چت
0
آپارتمان
135متری سند آماده قابلیت دریافت وام 800 میلیونی
135متری سند آماده قابلیت دریافت وام 800 میلیونی
1 سال پیش در مشهد
کپی شد
اطلاعات تماس
چت
درخواست بازدید
متراژ
135
ساخت
1401
اتاق
3
قیمت کل
3٬600٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
26٬666٬000 تومان
طبقه
5
تعداد واحد در طبقه
3
تعداد کل طبقات
5
(( 800 میلیون وام به مبلغ کل اضافه میگردد ))
شرایط پرداخت عالی برای مصرف کننده عزیز
___________________________________________
⚜️کابینت چوب
⚜️شیرآلات اهرمی
⚜️حمام مستر
⚜️سرویس فرنگی
⚜️کف سرامیک 80× 80
⚜️دارای تراس بزرگ قابل چیدمان
⚜️دارای 2 اسپیلت 24 هزار
⚜️پکیج رادیاتور
آسانسور/ پارکینگ/ انباری
‼️قابلیت رهن تا 650 میلیون
_______ مسکن VIP پرند محمدیه 5 __________
(( مشاور امین شما ریوندی. ))
ثبت امتیاز برای آگهی
پس از بررسی دقیق اطلاعات ملک، نظر خود را دربارهی مطابقت آگهی با واقعیت، عکسها، قیمتگذاری و سایر ویژگیها ثبت کنید تا به دیگران برای تصمیمگیری بهتر کمک کنید.
نحوه نمایش و جذابیت متن و عکس آگهی
مایلم نظر و امتیازم به صورت ناشناس ثبت شود.
ثبت