تائید
فروش مسکونیآپارتمان136 متر معاوضه با آپارتمان کوچکتر اندیشه فاز2

136 متر معاوضه با آپارتمان کوچکتر اندیشه فاز2

10 ماه پیش در اندیشه

متراژ
136
ساخت
1404
اتاق
3
قیمت کل
7٬000٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
51٬470٬000 تومان
طبقه
3
تعداد واحد در طبقه
1
تعداد کل طبقات
3
♻️عرض سلام و احترام ♻️

❇️املاک آسایش با بیشترین فایلینگ آپارتمان ، زمین ویلایی
در خدمت شما همشهری های گرامی میباشد.

❇️آپارتمان با تمامی امکانات

✅واقع در بهترین لوکیشن اندیشه فاز 2

136 متر
نوساز
3 خواب
طبقه 3
ساختمان شمالی
پارکینگ سندی
انباری سندی
آسانسور
کلا 4 واحد

✅سند تک برگ آماده اخذ وام

✅ ساخت درج یک نما رومی و مشاعات تمام سنگ

✅قیمت کل و تمام شده ملک در آگهی درج شده است

✅دسترسی سریع به مراکز خدماتی آموزشی و رفاهی

✅کارشناس فروش در اندیشه فاز 2 : علیرضا اردشیری

♻️املاک آسایش با مجوز رسمی از اتحادیه املاک شهر جدید اندیشه

♻️آدرس دفتر : فاز 2 اندیشه خیابان جمهوری روبه روی مریم 19
لطفاً هرگونه مشکل یا نقص مرتبط با آگهی را گزارش دهید
گزارش آگهی
یاداشت من
یادداشت تنها برای شما قابل دیدن است .

مشاور علیرضا اردشیری

آژانس املاک مشاورین تاج

مطمئن خرید کنید ، هدفمند سرمایه گذاری کنید