تائید
فروش مسکونیآپارتمان136 متری / 3 خواب / فول بازسازی / نیکمرام

136 متری / 3 خواب / فول بازسازی / نیکمرام

2 سال پیش در رشت

متراژ
136
ساخت
1387
اتاق
3
قیمت کل
5٬100٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
37٬500٬000 تومان
طبقه
1
تعداد واحد در طبقه
تعداد کل طبقات
5
با عرض سلام و تقدیم احترام

کدفایل: 7183

آدرس: نیکمرام کوچه فولادلو 2

5 طبقه 10 واحد طبقه 1

شومینه
هر 3 خواب دارای کمد دیواری

جهت کسب اطلاعات بیشتر لطفا تماس بگیرید

آدرس دفتر: چهارراه ویلانج بانک املاک ابطهی

مشاور: رامین برزگر