ویرایش تست
بستن
جهت استفاده از تمام امکانات سامانه وارد حساب کاربری خود شوید.
ورود / عضویت
0
0
0
آگهی جدید
0
تقاضای جدید
0
تیکت
0
یاد آوری
0
چت
0
آپارتمان
136 متری/ سه خواب سندآماده/ 800 وام/ قبل محمدیه
136 متری/ سه خواب سندآماده/ 800 وام/ قبل محمدیه
1 سال پیش در مشهد
کپی شد
اطلاعات تماس
چت
درخواست بازدید
متراژ
136
ساخت
1401
اتاق
3
قیمت کل
4٬400٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
32٬352٬000 تومان
طبقه
3
تعداد واحد در طبقه
3
تعداد کل طبقات
5
به نام صانع هستی
کارگزاری املاک آی مسکن/ محمدیه 13 قاجاریان 13
لوکیشن فوق العاده با دسترسی های عالی به امکانات رفاهی و تجاری اول منطقه قبل از محمدیه
سند شش دانگ ملکی آماده انتقال و دریافت وام تا 800
امکان واگذاری به رهن کامل تا 650 در صورت تمایل
واحد فول امکانات با نصبیات کامل( دو عدد اسپیلت نصب لوستر و دیوار کوب و..)
واحد غرق در نور و آفتاب
کابینت تمام چوب از کف تا سقف پرکابینت
واحد تخلیه کلید موجود
برای دریافت اطلاعات بیشتر و هماهنگی جهت بازدید تماس بگیرید
کارشناس فروش: صفائی
ثبت امتیاز برای آگهی
پس از بررسی دقیق اطلاعات ملک، نظر خود را دربارهی مطابقت آگهی با واقعیت، عکسها، قیمتگذاری و سایر ویژگیها ثبت کنید تا به دیگران برای تصمیمگیری بهتر کمک کنید.
نحوه نمایش و جذابیت متن و عکس آگهی
مایلم نظر و امتیازم به صورت ناشناس ثبت شود.
ثبت