تائید
فروش مسکونیآپارتمان137 متر/جنوب آفتاب/10 واحدی/تخلیه

137 متر/جنوب آفتاب/10 واحدی/تخلیه

1 سال پیش در کرج

متراژ
137
ساخت
1398
اتاق
3
قیمت کل
5٬900٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
43٬065٬000 تومان
طبقه
2
تعداد واحد در طبقه
تعداد کل طبقات
5
(: god :)

⚜️املاک زارعی⚜️
❗کارشناس امیر زارعی با بیش از 10 سال سابغه فعالیت در منطقه
❗عضو رسمی املاک داران ❗
❗کد عضویت 11731❗
آدرس: باغستان غربی انتهای بلوار پرستار روبه روی نیایش 2

✅✅✅بهترین فرصت برای سرمایه گذاری ✅✅✅

✅زیر قیمت منطقه

(مشخصات ملک)
✅137 متر روبه افتاب
✅سه خواب هر سه خواب کمد دیواری
✅نور گیر عالی بدون پرتی خوش نقشه
✅پنجره سر تا سر
✅ کابینت های گلاس

⚜️کم واحد بدون دیوار مشترک⚜️

✅واحد کاملا کارشناسی شده و زیر قیمت منطقه می باشد✅

✅قابلیت رهن تا 800 میلیون
✅اخذ وام 800 میلیون

⭕سند تک برگ آماده ⭕
⭕سازه شخصی ساز⭕

برای کسب اطلاعات بیشتر و هماهنگی جهت بازید تماس بگیرید.

کلید موجود بدون محدودیت هر ساعتی جهت بازدید تماس بگیرید

آدرس دفتر و لوکیشن پایین صفحه.
لطفاً هرگونه مشکل یا نقص مرتبط با آگهی را گزارش دهید
گزارش آگهی
یاداشت من
یادداشت تنها برای شما قابل دیدن است .

آژانس املاک زارعی

فایلینگ قوی مستقیم با سازند بدون واسطه رضایت شما هدف ماست