تائید
فروش مسکونیآپارتمان137متر،2خواب مستر،مشاعات آبی،تاپ لوکیشن

137متر،2خواب مستر،مشاعات آبی،تاپ لوکیشن

2 سال پیش در تهران

متراژ
137
ساخت
1388
قیمت کل
16٬500٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
120٬437٬000 تومان
طبقه
3
تعداد واحد در طبقه
4
تعداد کل طبقات
5
✨️✨️✨️✨️✨️درود✨️✨️✨️✨️✨️
✨️✨️دفترمشاوره سرمایه گذاری هگمتانه✨️✨️
______________________________________________

مشاعات آبی(استخر،سونا،جکوزی)
مدیریت قوی با لابی من 24ساعته
سرایدارمقیم
تیم تاسیسات

⭐️مالک منصف ومنعطف
سند بدون ریشه وآماده انتقال
________________________________________________
ساعت جهت هماهنگی بازدید7صبح الی24☎️☎️☎️
✨️کارشناس ارشد سرمایه گذاری مهندس مهرآبادی✨️