تائید
فروش مسکونیآپارتمان137متر دوخواب پرنور سند ملکی برند منطقه

137متر دوخواب پرنور سند ملکی برند منطقه

1 سال پیش در شیراز

متراژ
137
ساخت
1402
قیمت کل
8٬800٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
64٬233٬000 تومان
طبقه
3
✖️ فـروش آپارتمان ✖️

⭕️ 137متر2خواب.
⭕️ مشاعات لوکس.
⭕️ خوش نقشه.
⭕️ هر طبقه دوواحد.
⭕️ سند ملکی.
⭕️موارد مشابه موجود میباشد
⭕️ برای دریافت اطلاعات بیشتر تماس بگیرید.

با یک تماس از مـشاوره رایـگان ملکی بهره مند شوید .
______________________________________

خدمتگذار شما در امور ملکی ؛ علی رضا یوسفی