تائید
فروش مسکونیآپارتمان137متری سه خواب

137متری سه خواب

2 سال پیش در کرج

متراژ
137
ساخت
1402
اتاق
3
قیمت کل
9٬590٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
70٬000٬000 تومان
طبقه
3
تعداد واحد در طبقه
3
تعداد کل طبقات
5
✅واحد تاپ لوکیشن منطقه
✅متریال بسیار قوی و بدون مشابه
✅کابینت و شیر آلات انجام شده کلید نخورده
✅دسترسی اسان به مترو و اتوبان و مراکز خرید
✅سیستم گرمایشی سرمایشی داک اسپلیت
✅واحد دارای 4پارکینگ سندی
✅واحد دارای یک سوییت 70متری مجزا

واحد در متراژ های مختلف موجود است تماس بگیرید

✨املاک رادمهر:امیریان