تائید
فروش مسکونیآپارتمان138 متر 3 خواب فرعی زوج پالیزی فول امکانات

138 متر 3 خواب فرعی زوج پالیزی فول امکانات

1 سال پیش در تهران

متراژ
138
ساخت
1392
اتاق
3
قیمت کل
17٬500٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
126٬811٬000 تومان
طبقه
5
تعداد واحد در طبقه
تعداد کل طبقات
5
✅️ مختص پالیزی نشینان ✅️

زیر زیر زیر قیمت ترین آپارتمان منطقه

فایل کاملا شخصی فایل کاملا شخصی

138 متر 3 خواب
فول امکانات( آسانسور پارکینگ انباری بالکن)
غرق در نور
سالن سرتاسر پرده خور
ملک دونبش
نقشه فوق العاده بینظیر
بالکن بزرگ و کاربردی
3 خواب بزرگ و بینظیر
خواب مستر
لابی مجلل
⛔️در بهترین فرعی های زوج پالیزی ⛔️

مشاور و امین شما بابایی
دپارتمان بزرگ سراج