تائید
فروش مسکونیآپارتمان138متر/2پارکینگ سندی/3خواب/کلید نخورده/فول

138متر/2پارکینگ سندی/3خواب/کلید نخورده/فول

1 سال پیش در تهران

متراژ
138
ساخت
1402
اتاق
3
قیمت کل
15٬750٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
114٬130٬000 تومان
طبقه
3
تعداد واحد در طبقه
1
تعداد کل طبقات
5
✨️به نام بهترین معمار دنیا✨️

گروه مشاورین املاک مهرآور
جامع ترین فایلینگ منطقه
خیابان مهرآور نبش 11/38 املاک مهرآور

فایل شخصی
کلید نزد املاک

دو پارکینگ غیر مزاحم سندی
با درب اختصاصی

✨️138 متر غرق درنور آکواریومی
✨️3خواب بزرگ با کمد دیواری
✨️دونبش
✨️آسانسور بزرگ
✨️انباری بزرگ سندی

سازنده بنام
قابلیت رهن به مبلغ 1800
متریال درجه یک
هادی علی مردانی
مشاورتخصصی شرق تهران