تائید
فروش مسکونیآپارتمان139 متر /تکواحدی /جنت آبادجنوبی/چهارباغ

139 متر /تکواحدی /جنت آبادجنوبی/چهارباغ

1 سال پیش در تهران

متراژ
139
ساخت
1387
اتاق
3
قیمت کل
13٬650٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
98٬201٬000 تومان
طبقه
2
تعداد واحد در طبقه
1
تعداد کل طبقات
5
- 139 متر آپارتمان سه خوابه تکواحدی
- نور مستقیم از جنوب و شمال
- سالن بزرگ و مربع با پنجره های قدی
- اتاق خواب های استاندارد با کمد دیواری های بزرگ
- آشپزخانه بزرگ و کاربردی
- مشاعات تمیز و سالم و تمام سنگ
- کوچه دنج و مشجر
- محله اعیان نشین جنت آبادجنوبی
- دسترسی عالی به بزرگراه های باکری ستاری و همت و بلوار لاله و کاشانی
- در نزدیکی بهترین مراکز خرید غرب تهران