تائید
فروش مسکونیآپارتمان139 متر نما مدرن دو نبش جنوبی در رفیعی (وام دار)

139 متر نما مدرن دو نبش جنوبی در رفیعی (وام دار)

1 سال پیش در مشهد

متراژ
139
ساخت
1402
قیمت کل
4٬800٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
34٬532٬000 تومان
طبقه
6
تعداد واحد در طبقه
تعداد کل طبقات
6
با سلام خدمت شما
+مبلغ 650 تومان وام دارد که کسر می شود بازپرداخت 13800 و قابلیت رهن تا 700 میلیون با 3450 صاحب آپارتمان فوق شوید
شرایط عالی خرید واحد تحویل