تائید
فروش مسکونیآپارتمان140 متر 3 خواب نیاوران نوساز

140 متر 3 خواب نیاوران نوساز

2 سال پیش در تهران

متراژ
140
ساخت
1402
اتاق
3
قیمت کل
38٬000٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
271٬428٬000 تومان
طبقه
2
تعداد واحد در طبقه
تعداد کل طبقات
6
⬛ فروش پایان معامله نیست آغاز تعهد ماست ⬛

همراهی ارزشمند شما افتخار ماست

◼◼◼◼◼◼◼◼◼◼◼◼◼◼◼◼◼◼◼◼◼◼◼◼◼◼◼◼◼◼◼◼◼◼◼

⭕مشخصات:

✔ نوساز
✔ آپارتمانی مدرن
✔ سوپر لوکس
✔ دارای 3 خواب بزرگ
✔ آشپزخانه فول فرنیش
✔ سالن دلباز با پنجره های قدی
✔ تراس بزرگ و کاربردی
✔ارتفاع سقف 3/90
✔ نورگیر عالی شمال و جنوب
✔ نقشه استثنایی
✔ پلان تفکیکی
✔ متریل تمام برند روز اروپایی

⭕امکانات :

✔ لابی مبله
✔ لابی من 24 ساعته
✔ استخر و سونا لوکس و فعال
✔ سالن اجتماعات
✔ روف گاردن بینظیر
✔دارای آسانسور 18 نفره برند
✔ سالن جیم مجهز
✔ تاسیسات آب و برق اضطراری
✔ با دسترسی عالی به مراکز خرید
✔ در بهترین لوکیشن نیاوران مژده
✔ آپارتمانی بینظیر و تکرار نشدنی
✔ فروشنده 100%

➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖
ارائۀ مشاوره تلفنی و ارائۀ فایل های مشابه طبق بودجه و مشخصات دلخواه شما
تماس در هر ساعت از شبانه روز☎️
➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖
مشاورین املاک 2002
( صاحبقرانیه پایین تر از سه راه اقدسیه روبروی پمپ بنزین )
⚜️مشاور تخصصی رنج خرید و فروش آپارتمان
رضایی : ***********⚜️