تائید

140 متر، لوکس،

1 سال پیش در کرج

متراژ
140
ساخت
1400
قیمت کل
8٬650٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
61٬785٬000 تومان
طبقه
1
تعداد واحد در طبقه
3
تعداد کل طبقات
5
✅️لوکیشن بسیار عالی
✅️دسترسی به مراکز خرید و مترو و اتوبان
.
✅️سازه ای بسیار لوکس و با مشاعات عالی
✅️لابی/ اجتماعات/ استخر و سونا/ سرایدار مقیم
.
.
✅️سند تک برگ آماده انتقال و اخذ وام بانکی
✅️مبلغ رهن کامل این واحد 1.3 میلیارد میباشد
.
.
.
❗️همکار گرامی این فایل شخصی میباشد لطفا تماس نگیرین متشکرم
.
.
❗️لوکیشن نشان شده در آگهی آدرس دقیق دفتر میباشد❗️