تائید
فروش مسکونیخانه و ویلا140 متر/کوی همت/نوساز/حیاط دار

140 متر/کوی همت/نوساز/حیاط دار

1 سال پیش در دورود

متراژ
95
ساخت
1400
اتاق
2
آسانسور
ندارد
پارکینگ
دارد
انباری
ندارد
قیمت کل
1٬133٬700٬000 تومان
قیمت هر متر
8٬097٬000 تومان
متراژ زمین
140
بالکن
ندارد
به نام خالق هستی بخش
☑️جاکار ؛ اولین دپارتمان تخصصی ملک در شهرستان دورود

✔️فروش یک طبقه از دوطبقه
☑️طبقه اول
✔️کوی همت ارکیده 9
☑️حیاط دار
✔️دو خواب
☑️قولنامه ای
✔️شمالی

☑️لطفا جهت اطلاعات کامل و آدرس دقیق تماس حاصل بفرمایید

سپاس از حسن توجه شما و همراهیتون

همراه شما هستیم تا انتهای مسیر

آدرس املاک ؛ بلوار کانون امام علی (ع) 100 متر بعد از کانون ، جنب فروشگاه گرند
گروه املاک جاکار

مشاور شما ؛ جناب افشار✌️