تائید
فروش مسکونیآپارتمان140 متری ملکی فدک

140 متری ملکی فدک

10 ماه پیش در شهرک مفتح

متراژ
140
ساخت
1404
قیمت کل
5٬460٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
39٬000٬000 تومان
طبقه
1
وضعیت واحد
بازسازی نشده
با سلام
آپارتمان دو خوابه 140 متری دو خوابه
سالن بزرگ قابل چیدمان
در مرحله تاسیسات
تحویل 6 ماه دیگه

مشاورین املاک شهداد
آزادگان. ابتدای بلوار باران جنب خشک شویی

مشاور ؛ مهدی فخار