تائید
فروش مسکونیآپارتمان140 متری،نوساز،فوری

140 متری،نوساز،فوری

2 سال پیش در گرمدره

متراژ
140
ساخت
1402
قیمت کل
5٬040٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
36٬000٬000 تومان
طبقه
6
پکیج
عزیزان لطفا در دفاتری اقدام به معامله️ کنید که داری جواز باشند که معاملات شما رسمی و قابل پیگیری باشد
⚜️ مشاورین املاک زاگرس ⚜️
عضو رسمی اتحادیه املاک
خرید، فروش، رهن و اجاره
آپارتمان، زمین،باغ، صنعتی
___________________________

مشخصات فایل آپارتمان
✅ متراژ 140 متر

فایلهای متنوع با بودجه و سلیقه شما
جهت خرید و فروش فایل مورد نظر خود با ما در تماس باشید
املاک زاگرس بلوار امیرآباد ابتدای کوهک
لطفاً هرگونه مشکل یا نقص مرتبط با آگهی را گزارش دهید
گزارش آگهی
یاداشت من
یادداشت تنها برای شما قابل دیدن است .

آژانس املاک زاگرس

آژانس املاک زاگرس با آگاهی و کارشناسی دقیق درمنطقه در خدمت انتخاب و تصمیم گیری صحیح شما