ویرایش تست
بستن
جهت استفاده از تمام امکانات سامانه وارد حساب کاربری خود شوید.
ورود / عضویت
0
0
0
آگهی جدید
0
تقاضای جدید
0
تیکت
0
یاد آوری
0
چت
0
آپارتمان
140 متری کلید اول * 5 خیابان اول کیان اباد * برند
140 متری کلید اول * 5 خیابان اول کیان اباد * برند
1 سال پیش در اهواز
کپی شد
اطلاعات تماس
چت
درخواست بازدید
متراژ
140
ساخت
1403
اتاق
3
قیمت کل
7٬280٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
52٬000٬000 تومان
طبقه
3
⬅️ مشاور و کارشناس : مقدم
☎️ ادرس املاک : اصلی کیان آباد بین دو و سه غربی ( هلدینگ باما )
⛔️فایل کاملا شخصی کلید موجود میباشد⛔️
✅️ لوکیشن بینظیر کیان اباد 5 خیابان اول
✅️ دسترسی قدمی به مراکز خرید و رفاهی
✅️ سازنده برند و بنام منطقه
✅️ از بهترین و با کیفیت ترین متریال استفاده شده
✅️ پلان مربع فوق العاده عالی بدون هیچ پرتی
✅ اشپزخانه بزرگ با کابینت های فراوان از جنس
هایگلس + جزیره
✅️ سه خواب بزرگ کمد بندی سرتاسری شده + یک خواب مستر
✅ سیستم هوشمند / شوفاژ / پکیج
✅️ قابلیت رهن تا 1500 میلیون به عهده املاک باما
❗️ مالک منعطف قابل مذاکره
برای اطلاعات بیشتر لطفا تماس بگیرید
_______________________
⭕موارد و فایلهای مشابه با قیمتهای متفاوت هم نیز موجود میباشد⭕
__هلدینگ بزرگ باما__
اصلی کیان اباد بین 2 و 3 غربی
سرپرست فروش : اقای رضا محمدی
ثبت امتیاز برای آگهی
پس از بررسی دقیق اطلاعات ملک، نظر خود را دربارهی مطابقت آگهی با واقعیت، عکسها، قیمتگذاری و سایر ویژگیها ثبت کنید تا به دیگران برای تصمیمگیری بهتر کمک کنید.
نحوه نمایش و جذابیت متن و عکس آگهی
مایلم نظر و امتیازم به صورت ناشناس ثبت شود.