تائید
فروش مسکونیآپارتمان140م نوساز بر پاسداران با ویو دریا

140م نوساز بر پاسداران با ویو دریا

11 ماه پیش در پاسداران

متراژ
140
ساخت
1403
انباری
ندارد
قیمت کل
9٬200٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
65٬714٬000 تومان
طبقه
3
وضعیت واحد
بازسازی نشده
تراس، دپارتمان تخصصی املاک با فعالیت ویژه در زمینه فایل های لوکس و منحصربفرد
______________________________________
فروش واحد بر اصلی پاسداران
کد ملک: 458
140متر مفید-2خواب بزرگ
نورگیر شمال، جنوب و غرب
دارای ویو دریا
پارکینگ بدون مزاحم
دارای مستاجر به مبلغ یک میلیارد و دویست که مبلغ قابل انتقال میباشد
______________________________________
آدرس دفتر: کیلومتر یک خیابان پاسداران، بالاتر از هتل سبلان، مجتمع مارلین6، املاک تراس
دفتر: 44552222
TERRACE_RealEstate