تائید
فروش مسکونیآپارتمان140متر ابتدای رفیعی

140متر ابتدای رفیعی

2 سال پیش در مشهد

متراژ
140
ساخت
1400
اتاق
3
قیمت کل
4٬150٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
29٬642٬000 تومان
طبقه
2
باسلام
140 متری
رفیعی 8
طبقه 3
3 خواب
خوش نقشه ، عرض 14 خورجینی
جنوبی رو به خیابان
متریال فوق العاده
پنجره ها از کف، تراس بزرگ کاربردی
مشاعات کف تا سقف سنگ درجه 1
عرصه 450 متر
حیاط دارای فضای سبز آلاچیق نورپردازی و
لطفاً هرگونه مشکل یا نقص مرتبط با آگهی را گزارش دهید
گزارش آگهی
یاداشت من
یادداشت تنها برای شما قابل دیدن است .

آژانس املاک گروه ساختمانی دایان

اعتبار ما صداقت ماست، صداقت رمز ماندگاری ماست و مشتری سرمایه ماندگار ماست