تائید
فروش مسکونیآپارتمان140متر جنوبی دوبرنور الهیه شاهد

140متر جنوبی دوبرنور الهیه شاهد

1 سال پیش در کرمانشاه

متراژ
140
ساخت
1403
قیمت کل
3٬950٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
28٬214٬000 تومان
طبقه
6
⭐دپارتمان املاک ستارگان برتر⭐

⭐فروش فوری زیر قیمت منطقه⭐
✅مشاور شما:بزرگی

⚜سازنده معتبر و خوشنام منطقه با رزومه کاری بالا
⚜قیمت کارشناسی شده و کف قیمت منطقه
⚜دسترسی سریع به مراکز رفاهی،تجاری،درمانی و تفریحی

✅نورگیری مستقیم
✅سالن بزرگ و پرده خور عالی
✅مشاعات عالی و متریال درجه یک
✅آشپزخانه بزرگ غرق نور
✅پارکینگ و انباری سندی و اختصاصی
و...
⚜10٪ از مبلغ کل بابت تضمین سند کسر میشود
⚜فروشنده واقعی

✅فایل مشابه در متراژ مختلف در محدوده موجود است.
☎️لطفا برای اطلاعات بیشتر تماس بگیرید.