تائید
فروش مسکونیآپارتمان140متر زیربنا با 50 متر صحن حیاط

140متر زیربنا با 50 متر صحن حیاط

2 روز پیش در گاز

متراژ
140
ساخت
1398
قیمت کل
‏8,300,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏59,285,000 تومان
طبقه
6
تعداد واحد در طبقه
تعداد کل طبقات
6
املاک صدر
با 20 سال سابقه در امور ملکی درخدمت شماست
رضایت شما افتخار ماست
140 متر زیربنا
50متر صحن حیاط
د خواب بزرگ
سرویس بهداشتی داخل تراس
درها همگی چوب خوب
کابینت و شیر آلات همگی درجه 1
کاغذ دیواری
موقعیت مکانی عالی
متری 55