تائید
فروش مسکونیآپارتمان140متر/شمالی روبه نما/کلید نخورده/فردیس فلکه پنجم

140متر/شمالی روبه نما/کلید نخورده/فردیس فلکه پنجم

2 سال پیش در فردیس

متراژ
140
ساخت
1401
اتاق
3
قیمت کل
4٬830٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
34٬500٬000 تومان
طبقه
2
سلام

✨140 متر 3 خواب استثنایی

✨کم واحد / شمالی رو به نما

✨پلان مهندسی و کاملا بی نقص

✨پذیرایی بزرگ با قابلیت هر مدل چیدمان

✨تفکیک ماهرانه فضا های شخصی

✨3 خواب بزرگ با نور مستقیم

✨حمام مستر

✨بالکن بزرگ و قابل چیدمان

✨دسترسی فوق العاده با گذر عالی

کارشناس امور ملکی سهیل فیلو