تائید
فروش مسکونیآپارتمان140متر * غربی های مروارید * روبه آفتاب* مشاعات ابی

140متر * غربی های مروارید * روبه آفتاب* مشاعات ابی

2 سال پیش در تهران

متراژ
140
ساخت
1392
قیمت کل
29٬400٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
210٬000٬000 تومان
طبقه
3

❌️مشاور و همراه شما : عبدالهی ❌️