تائید
فروش مسکونیآپارتمان140مترآپارتمان فول،تمدن،سعادتها

140مترآپارتمان فول،تمدن،سعادتها

2 سال پیش در خرم آباد

متراژ
140
ساخت
1395
اتاق
3
قیمت کل
3٬290٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
23٬500٬000 تومان
طبقه
4
تعداد واحد در طبقه
تعداد کل طبقات
5
___________به نام خدای مهربان__________
140مترآپارتمان فول
3خوابه(1خواب مستر)
کمدوکابینتmdf
پکیج رادیات
آسانسور،پارکینگ
سند تک برگ
_________________________________________
آدرس املاک:خیرآباد،خیابان تمدن،تمدن3شرقی
بامدیریت:آقای شاهیوند
کارشناس فروش:الواری
_________________________________________
باماصاحب خانه شوید
«با املاک بزرگ رستگاری»