تائید
فروش مسکونیآپارتمان140متری/3خواب/پارکینگ اختصاصی/استقامت 1

140متری/3خواب/پارکینگ اختصاصی/استقامت 1

2 سال پیش در رشت

متراژ
140
ساخت
1400
اتاق
3
قیمت کل
4٬850٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
34٬642٬000 تومان
طبقه
2
تعداد واحد در طبقه
تعداد کل طبقات
4
☘️به نام خداوند مهربان☘️
________________________
لطفا قیمت هارا با املاک های دیگر مقایسه کنید
________________________
کدفایل:3974
________________________
4طبقه/8واحد/طبقه2
اعلام حریق/اطفای حریق
پارکینگ اختصاصی[قابلیت پارک 2ماشین]
کوچه 15متری
قابلیت700میلیون تومان رهن کامل
دریافت وام تا 800 میلیون
منطقه استقامت1
دسترسی عالی به کل شهر
برای اطلاعات بیشتر تماس بگیرید
فقط با پرداخت 3350مالک ارزنده شوید
________________________
اعتبار ما ازاعتماد شماست
فایل های مشابه موجود است
پاسخگویی24ساعته
________________________
کارشناس فروش:اقای جعفری
ادرس دفتر:معلم چهارراه ویلانچ بانک املاک ابطهی