تائید
فروش مسکونیآپارتمان140متری ،نورگیر عالی،ابوطالب،ایثارگران،شفا

140متری ،نورگیر عالی،ابوطالب،ایثارگران،شفا

2 سال پیش در مشهد

متراژ
140
ساخت
1402
اتاق
2
آسانسور
ندارد
پارکینگ
ندارد
انباری
دارد
قیمت کل
1٬490٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
10٬642٬000 تومان
طبقه
3
75متر بسیار شیک و تمیز صفر
طبقه سوم رو پیلوت
70متر هم پشت بام اختصاصی
اشپزخانه کثیف روی پشت بام
دو خواب
کف سرامیک
کابینت mdf
گاز رو میزی دوعدد
هود لمسی
کمد دیواری
کوچه خوب 15متری و 8متری دونبش و خوش نشین
،قولنامه هولگرام دار
طبقه سوم و چهارم روی همکف
بیش از بیست سال سابقه کاری
املاک نیلی(بین محجوب 5و 7)
مشاور شما: خانم دانیال
لطفاً هرگونه مشکل یا نقص مرتبط با آگهی را گزارش دهید
گزارش آگهی
یاداشت من
یادداشت تنها برای شما قابل دیدن است .

آژانس املاک سراسری نیلی عامری

التماس به خدا جرات است گر برآورده شود رحمت است گر برآورده نشود حکمت است التماس به انسان خفت است گر برآورده شود منت است گر برآورده نشود ذلت است