ویرایش تست
بستن
جهت استفاده از تمام امکانات سامانه وارد حساب کاربری خود شوید.
ورود / عضویت
0
0
0
آگهی جدید
0
تقاضای جدید
0
تیکت
0
یاد آوری
0
چت
0
آپارتمان
140مـتری/ تـک واحـدی/ کـلیـد نـخـورده
140مـتری/ تـک واحـدی/ کـلیـد نـخـورده
1 سال پیش در قم
کپی شد
اطلاعات تماس
چت
درخواست بازدید
متراژ
140
ساخت
1402
اتاق
2
آسانسور
ندارد
قیمت کل
2٬150٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
15٬357٬000 تومان
طبقه
1
تعداد واحد در طبقه
1
تعداد کل طبقات
3
♈️به نام خداوند متعال ♈️
_______________________
♈️ باسلام و احترام ♈️
_______________________
♈️واحد آپارتمان 140متری
♈️دارای پـارکـیـنـگ
♈️نما رومی
♈️نرده استیل
♈️ کابینت ممبران
♈️سند زمین شش دانگ
♈️دارای 300 م رهن کامل
♈️موقعیت ملک :شهرک فاطمیه_بلوار همت♈️
________________________________________
♈️برای بازدید و اطلاعات بیشتر تماس حاصل فرمائید♈️
________________________________________
♈️آدرس دفــتر:شـهـرک فـاطـمیـه_بـلـوار هـمـت_بعداز کوچه 18_املاک عـزیـزی ♈️
لطفاً هرگونه مشکل یا نقص مرتبط با آگهی را گزارش دهید
گزارش آگهی
یاداشت من
یادداشت تنها برای شما قابل دیدن است .
داود عزیزی
مشاهده پروفایل
لیست اگهی ها
ثبت امتیاز برای آگهی
پس از بررسی دقیق اطلاعات ملک، نظر خود را دربارهی مطابقت آگهی با واقعیت، عکسها، قیمتگذاری و سایر ویژگیها ثبت کنید تا به دیگران برای تصمیمگیری بهتر کمک کنید.
نحوه نمایش و جذابیت متن و عکس آگهی
مایلم نظر و امتیازم به صورت ناشناس ثبت شود.
ثبت