تائید
فروش مسکونیآپارتمان141 متر 3 خواب طبقه 6 برج باغ ساقدوش

141 متر 3 خواب طبقه 6 برج باغ ساقدوش

1 سال پیش در تهران

متراژ
141
ساخت
1399
اتاق
3
قیمت کل
23٬000٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
163٬120٬000 تومان
طبقه
6
تعداد واحد در طبقه
6
تعداد کل طبقات
10
11 طبقه 6 واحدی طبقه 6
سرنبش برج قرار گرفته از دو جهت نور همراه با چشم انداز شمال و شرق تهران
3 خواب 1 خواب مستر
سالن پرده خور با تی وی روم مجزا
لابی و لابی من دائم
دسترسی عالی به بزرگراهها
2 واحد کلید نخورده 3 خواب هم در طبقه اول موجود است

سند تک.برگ شخصی
تخلیه و آماده تحویل
پارکینگ انباری آسانسور 4 لاین باربر و نفر بر و تراس کاربردی

املاک سران
شهریاری