تائید
فروش مسکونیآپارتمان141 متر * تکواحدی /* 5 خیابان اول * ساخت 99

141 متر * تکواحدی /* 5 خیابان اول * ساخت 99

1 سال پیش در اهواز

متراژ
141
ساخت
1399
اتاق
3
قیمت کل
5٬950٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
42٬198٬000 تومان
طبقه
5
تعداد واحد در طبقه
1
⬅️ مشاور و کارشناس : مقدم

☎️ ادرس املاک : اصلی کیان آباد بین دو و سه غربی ( هلدینگ باما )

⛔️فایل کاملا شخصی بدون مشابه⛔️

✅️ مالک 100% فروشنده

✅️ لوکیشن بینظیر کیان آباد / دسترسی قدمی به مراکز خرید و خلیج فارس

✅️ خیابانی عریض و دور از شلوغی

✅️ تکواحدی

✅️ نما و مشاعات تمام سنگ

✅️پلان بزرگ و دلباز فوق العاده عالی بدون هیچ پرتی

✅ آشپزخانه بزرگ کابینت های فراوان از جنس هایگلس + جزیره

✅️سه خواب بزرگ کمند بندی شده

✅️ پارکینگ سندی

✅️ بشدت تمیز درحد کلید اول بدون هیچ خرجی

✅️ قابلیت رهن تا 1200 میلیون تومان به عهده املاک باما

✅️ قابلیت اخذ وام تا 800 میلیون تومان

❗️ مالک منعطف قابل مذاکره

برای اطلاعات بیشتر لطفا تماس بگیرید

_______________________

⭕موارد و فایلهای مشابه با قیمتهای متفاوت هم نیز موجود میباشد⭕

سرپرست فروش: اقای رضا محمدی

__هلدینگ بزرگ باما__

اصلی کیان اباد بین 2 و 3