تائید
فروش مسکونیآپارتمان142 متر/جنوبی/فول امکانات

142 متر/جنوبی/فول امکانات

1 سال پیش در تهران

متراژ
142
ساخت
1403
اتاق
3
انباری
ندارد
قیمت کل
8٬150٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
57٬394٬000 تومان
طبقه
3
// با رایان رویای شما شیرین می شود//

بهترین ها را در املاک رایان دنبال کنید
.توضیحات

فروش فوری

142 متر کلیدنخورده
جنوبی و غرق در نور
شخصی ساز
3 خواب مستر
تراس کاربردی
نصبیات کامل انجام می شود

مشاور ملکی شما:غفاری
//دولت آباد بلوار قدس بعداز تقاطع دهخدا جنب سفره خانه جزیره املاک رایان//
شماره دفتر:***********