تائید
فروش مسکونیآپارتمان142 متر ، دیزاین شده ، مهناز ، مرغاب

142 متر ، دیزاین شده ، مهناز ، مرغاب

1 سال پیش در تهران

متراژ
142
ساخت
1386
اتاق
3
قیمت کل
21٬500٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
151٬408٬000 تومان
طبقه
5
تعداد واحد در طبقه
تعداد کل طبقات
5
♦️ساختمان شخصی ساز در بهترین لوکیشن خ آپادانا (مرغاب) ♦️

ساختمان 5 طبقه 2 واحدی
بهترین طبقه ( طبقه 5 )
142 متر ، 3 خوابه ، دونبش

سال ساخت 1386 ( کاملا مشابه ساختمان 7 و 8 ساله )

دارای ویو و دید ابدی جنوب و شرق و شمال تهران (در مجموع واحد 9 پنجره دارد!!!!!)

ساختمان 0 تا 100 دیزاین شده مدرن و خاص
با بهترین سرمایش و گرمایش در کل ایران
و شیر آلات توکار kwc سوئیس و .......

فول امکانات با تراس کاربردی بزرگ و قابل چیدمان

دارای سالن بزرگ و دیدنی و دارای 4 پنجره بزرگ رو به آفتاب و پرده خور بزرگ و دیدنی و جا کفشی و رختکن خاص

دارای آشپزخانه بزرگ و خاص و لاندری بزرگ و مجزا

3 اتاق بزرگ و پر از کمد دیواری و دور از سالن با حمام مهمان و مستر بزرگ

تخلیه و آماده تحویل و سکونت و تنظیم سند

مشاور شما بهزاد
لطفاً هرگونه مشکل یا نقص مرتبط با آگهی را گزارش دهید
گزارش آگهی
یاداشت من
یادداشت تنها برای شما قابل دیدن است .

آژانس املاک مسکن 1 2 3