تائید
فروش مسکونیآپارتمان142 متر سه خواب کاسبی تاپ لوکیشن داریوش

142 متر سه خواب کاسبی تاپ لوکیشن داریوش

1 سال پیش در کرج

متراژ
142
ساخت
1396
اتاق
3
قیمت کل
6٬100٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
42٬957٬000 تومان
طبقه
5
تعداد کل طبقات
5
✅بهترین فرصت برای سرمایه گزاری✅

⚜️واقع در یک فرعی دنج با بهترین دسترسی ⚜️

⚜️بسیار خوش نقشه به همراه هال مربعی و بسیار پر نور و اشپزخانه بزرگ و پر کابینت ⚜️

⚜️واحد پر از پنجره افتابگیر به همراه دو خواب پر نور و مجهز به کمد دیواری های جادار⚜️

⚜️سرویس های بهداشتی تمیز و مشاعات بسیار تمیز⚜️

✅قابلیت رهن به مبلغ 1 میلیارد تومان✅

✅قابلیت اخذ وام مسکن✅

⚜️⚜️بهترین ها را از قویترین ها بخواهید⚜️⚜️

⚜️⚜️با ما در خانه رویایی و ایده ال خود زندگی کنید⚜️⚜️

✅⚜️کارشناس امور ملکی شما قلی زاده⚜️✅