تائید
فروش مسکونیآپارتمان142متر سه خواب در لوکیشن دنج سپند

142متر سه خواب در لوکیشن دنج سپند

2 سال پیش در تهران

متراژ
142
ساخت
1386
اتاق
3
قیمت کل
22٬500٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
158٬450٬000 تومان
طبقه
1
خانم فرزان