تائید
فروش مسکونیآپارتمان142متر3خواب/فول امکانات/شیک وتمیز/غرق نور/جمهوری

142متر3خواب/فول امکانات/شیک وتمیز/غرق نور/جمهوری

1 سال پیش در قدس

متراژ
142
ساخت
1400
اتاق
3
قیمت کل
5٬640٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
39٬718٬000 تومان
طبقه
5
تعداد کل طبقات
5
⭐هرچه از خاک است،طلا می دهد⭐
⭐دپارتمان تخصصی پلاس⭐

⭐صدور کد رهگیری معتبر در کم ترین زمان⭐

مشخصات کلی واحد✅

⚜️5 طبقه

✅کابینت ممبران / هود لمسی / گاز صفحه ای
✅کف سرامیک nano polish 60*60
✅دو کله نور / سالن پرده خور / هر 3 خواب نورگیر
✅کولر آبی سلولزی
✅سرویس مستر
✅ گرمایش پکیج
✅کمد دیواری های عریض بهمراه جا کفشی
✅بسیار خوش نقشه / فاقد قناصی و پرتی
✅ گذر 12 متری / دسترسی سریع و قوی به تمامی اماکن رفاهی و معابر اصلی شهر

♦️قابلیت رهن تا 800 میلیون تومان از سوی املاک♦️

⬆️جهت کسب اطلاعات بیشتر تماس بگیرید⬆️

لوکیشن : محدوده امام زاده / بلوار جمهوری

☎️مشاور در امور ملکی و کارشناس حقوقی:آقای محمدی
_________________________________________
⚡مشاوره دادن به شما عزیزان افتخار ماست⚡
⭐مکانی برای رسیدن به خواسته هایتان⭐
✅زبده ترین مشاوران منطقه در خدمت همشهریان عزیز✅
لطفاً هرگونه مشکل یا نقص مرتبط با آگهی را گزارش دهید
گزارش آگهی
یاداشت من
یادداشت تنها برای شما قابل دیدن است .

آژانس املاک دپارتمان پلاس

????دپارتمان تخصصی املاک پلاس پلی بین شما و خانه رویائیتان➕