تائید
فروش مسکونیآپارتمان142متر3خواب،نقشه پدیده،آپادانا،مرغاب،ژورنالی

142متر3خواب،نقشه پدیده،آپادانا،مرغاب،ژورنالی

1 سال پیش در تهران

متراژ
142
ساخت
1386
اتاق
3
قیمت کل
21٬450٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
151٬056٬000 تومان
طبقه
5
تعداد واحد در طبقه
تعداد کل طبقات
5
آپارتمان 5 طبقه 2 واحدی طبقه 5

142 متر 3 خواب
اتاق خواب های بزرگ به همراه کمد دیواری
یک خواب مستر

غرق در نور
واحد 2 نبش

بسیار خوش نقشه هم در سالن هم در آتاق خواب ها
و هم کابینت خور آشپزخانه

یک واحد بی نظیر و بدون مشابه
با بازسازی 0 تا 100 ژورنالی طبق عکس

متریال تمام درجه یک و به صلیقه خاص پسندها

مدیریت عالی

فروشنده قطعی و تخفیف پای معامله با شرایط پرداخت خوب

♦️مشاور شما:آرش♦️
♦️املاک 1،2،3♦️
لطفاً هرگونه مشکل یا نقص مرتبط با آگهی را گزارش دهید
گزارش آگهی
یاداشت من
یادداشت تنها برای شما قابل دیدن است .

آژانس املاک مسکن 1 2 3