تائید
فروش مسکونیآپارتمان143 متر تکواحدی با حیاط اختصاصی/سنایی

143 متر تکواحدی با حیاط اختصاصی/سنایی

1 سال پیش در تهران

متراژ
143
ساخت
قبل از 1370
اتاق
2
آسانسور
ندارد
پارکینگ
ندارد
انباری
دارد
قیمت کل
12٬300٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
86٬013٬000 تومان
طبقه
همکف
تعداد واحد در طبقه
1
تعداد کل طبقات
4
143 متر آپارتمان تکواحدی قدیمی واقع در یکی از فرعی های دنج سنایی
2 خواب

طبقه همکف با حیاط اختصاصی و مشجر 100 متری

آپارتمان بسیار خوش انرژی و خوش نقشه
مناسب بازسازی و سکونت
زیر قیمت آپارتمان های حیاط دار در منطقه سنایی

جمالی
مسکن شایسته( تاسیس 1352)